5 gwiazdkowe hotele w Polsce.

5 gwiazdkowe hotele w Polsce.

Hotele w zależności od oferowanego standardu i jakości posiadają gwiazdki. Im więcej gwiazdek, tym możemy spodziewać się większej rangi oraz klasy. Zastanawiasz się, co może znajdować się w ofercie hotelu z największą ilością gwiazdek? Oto 5 gwiazdkowe hotele w Polsce, które mogą nam to przybliżyć.

Diune Hotel & Resort by Zdrojowa

Znajduje się w Kołobrzegu, zaledwie kilka kroków od plaży. Niezwykle klimatyczny i stylowy ośrodek, który posiada bogatą ofertę zabiegów spa. Są to m.in. sauna, jacuzzi, zabiegi odnowy ciała takie jak: masaże z okładami z kołobrzeskiej borowiny czy możliwość wzięcia udziału w ceremonii hammam.

Hotel Mikołajki

Ośrodek może poszczycić się niesamowitym położeniem na środku Jeziora Mikołajskiego. Ponadto posiada bardzo luksusowe wnętrza, a w jego ofercie można znaleźć możliwość popływania jachtem. Dodatkowo w tym miejscu można skorzystać z ekskluzywnego basenu lub strefy spa. Hotel Mikołajki zachwyca wyglądem, położeniem oraz bogatą ofertą atrakcji.

Hotel Heron

Znajduje się nad Jeziorem Rożnowskim, którego widok z hotelowych okien może zachwycić każdego gościa. Ośrodek posiada wiele luksusowych atrakcji, takich jak basen typu infinity pool czy lobby z klimatycznym kominkiem. To miejsce dodatkowo urzeka eleganckimi pokojami oraz przestronnymi łazienkami. Komfort i jakość są tu na najwyższym poziomie.

Manor House SPA

Jest to niesamowity ośrodek, który łączy w sobie wysoki standard, luksus oraz oazę spokoju i wyciszenia w stylu Wellness. W ofercie znajdziemy m.in. możliwość kąpieli w basenie o antycznej stylizacji lub spacer po rozżarzonych węglach.

Odmiany kwater noclegowych w górach

Leave a Reply